SÜBLİMASYON YAZICI
TEKSTİL BASKILARINDA DEVRİM YARATACAK SÜBLİMASYON YAZICI:

EPSON SURECOLOR SURECOLOR F SERİLERİ

EPSON SURECOLOR SURECOLOR F SERİLERİ
Firmamız geniş format yazıcılardaki üst düzey deneyimini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.Süblimasyon kağıt ve süblimasyon mürekkep ile kazandığımız deneyimimizi yazıcılarla birleştirerek fason üretimlerini kendi bünyelerinde bulundurmak isteyen firmalara komple sistemler kurarak iş ortağı olmaktadır.Yaşayabilecekleri sorunları en kısa zamanda çözme tecrübesine sahip firmamız çeşitli ölçülerdeki geniş format yazıcıları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.160 cm ve 110 cm eninde ölçülerine sahip yazıcılarımızdan saatte 16 m2‘den 57 m2‘ye kadar baskı almak mümkündür.
Firmamız epson yazıcılarda orijinal olarak kullanılmak üzere uygun fiyatlı süblimasyon mürekkep ve süblimasyon kağıt satışı yapmaktadır.
Epson ile çözüm ortaklığında olan firmamız tekstil dijital baskılarında devrim yaratan, iki rulo beslemeli dye süblimasyon yazıcı serisi SureColor SC-F serilerini Türkiye geneline satmaktadır.Epson’un yeni yazıcıları 720 x 1440dpi’da tüm transfer kağıtlarında yüksek kaliteli çıktı sunuyor.
tecrübemiz ile birleştirerek piyasaya sunulan Epson’un yeni tekstil süblimasyon baskı makineleri ; mürekkebinden yazıcı kafasına, ürünün tüm bileşenlerinin tek bir firma tarafından üretilmiş olması özelliğiyle dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Bu durum, kalite, performans ve güvenilirliğin maksimum üretkenlik süresi ve karın yanı sıra düşük toplam sahip olma maliyeti için optimize edilmesini sağlıyor. 1440 x 1440 dpi çözünürlükte, yüksek baskı kalitesine sahip SureColor F serisi yazıcılar ile saatte 16 m2‘den 57 m2‘ye kadar baskı almak mümkün. SC-F serileri ile ruloyu otomatik sarım sayesinde üretimde kesinti minimize ediliyor.
SureColor SC-F modelleri dayanıklı ve sağlam rulo beslemeli CMYK yazıcılar ve kapsamlı bir dizi uygulamayı destekliyor. Orta-yüksek hacimli kaliteli yumuşak yüzey baskısı, spor giyim, giysi, aksesuarlar, özel promosyon öğeleri ve dekoratif nesnelerin verimli şekilde üretimi için geliştirildi. Yenilikçi tek operatörle medya yükleme ve ayarlama özellikleri (otomatik medya germe ve sezgisel LCD kontrol paneli gibi) her iki yazıcıyı da kolay ve hızlı kurulan ve kullanılan makineler haline getiriyor.
EPSON DİJİTAL YAZICILARI SEÇMENİZ İÇİN BİR KAÇ NEDEN;
– 2 yıl ”YAZICI KAFA”sı dahil full garanti
– Yaygın,hızlı ve güvenilir servis ağı
– En yüksek hız ve en verimli üretim kapasitesi
– Ucuz ve uygun maliyetler
– ve dünyanın en büyük DİJİTAL YAZICI üreticisi EPSON

DİREK TEKSTİL DİJİTAL BASKI YAZICISI

EPSON SURECOLOR SURECOLOR F SERİLERİ

 

Karşınızda dijital tişört baskı için mükemmel bir doğrudan kumaşa baskı yazıcısı
27 saniyede kolay ve güvenilir bir şekilde tişört basarak karlı bir işletme kurabilmek için ihtiyacınız olan tek şey. Düşük mürekkep tüketimi ile yüksek Yatırım Dönüşü (ROI) fırsatı sağlar, mali açıdan avantajlıdır ve müşteriye tam olarak istediğini verebilmenizi mümkün kılar.Yazıcının tek merdanesi kumaş üzerine doğrudan baskı yapmayı kolaylaştırır ve yüksekliği sayesinde 25 mm’ye kadar kalınlıkta kumaş üzerinde hassas sonuçlar elde edilir. Kumaşın üzerindeki basılı kısım, cilde zarar vermez, bu da tişörtleri konforlu ve uzun süreli giymeye uygun hale getirir. Epson’un doğru nokta biçimi ve yerleşimi için 1440×1440 dpi’ye kadar çözünürlüğe çıkabilen PrecisionCore TFP yazıcı kafası ve geniş renk yelpazesi, canlı renkler, net kenarlar ve pürüzsüz geçişler üretir.
UltraChrome DG Mürekkep
İş işlemli sıvı ile en iyi CMYK – beyaz mürekkep kombinasyonu.
Temel özellikler:
– Canlı renk reprodüksiyonu ve yumuşak renk geçişi
– Uyumlu, dengeli renkler ve gerilmeye dayanıklılık
– Takılmayan, düzgün doku

SÜBLİMASYON KAĞIT

Özel seri süblimasyon kağıtlarımız avrupa üretimidir.Anlaşmalı olduğumuz fabrikanın tesislerinde en ileri teknolojiler kullanılarak üretilen süblimasyon kağıdımız jumbo bobin olarak bantlardan çıkmaktadır.Diğer kağıt firmalarındaki gibi üretime bağlı ölçülere mecbur bırakmaz.İstediğiniz her ölçüde en kısa zamanda kestirilebilmektedir.Buda size m2 bazında fire payı olmaksızın geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.Yine firmamızın bünyesinde normal (standart) ebatlarda kağıtlar sürekli olarak bulunmaktadır.Kalitesi ile en üst düzeyde olan süblimasyon kağıtlarımız mürekkebi yazıcıdan üzerine püskürtüldüğü andan itibaren en hızlı şekilde kuruyarak üzerinde muhafaza eder.Presslenme sürecine kadar kuru kalarak üretimde meydana gelebilecek bütün sıkıntıların önüne geçmiş olur.Presslenme sürecine gelindiğinde polyester yüzeyinize en üst seviyede mürekkep aktarımı sağlar.Diğer süblimasyon kağıtlara göre %30 daha fazla mürekkep aktarımı başardığı için daha az mürekkep ile daha fazla alanda baskı yapmanızı sağlar.Bu sayede orta ve uzun vadede süblimasyon kağıt ve süblimasyon mürekkeplerinizde fiyat/maliyet dengenizi  üst seviyeye çıkarır.
ÖLÇÜLERİMİZ:
50 gr. Dijital Baskı Kağıdı  80 cm x 125 mt RULO
50 gr. Dijital Baskı Kağıdı  160 cm x 250 mt RULO
70 gr. Süblimasyon kağıt  160 cm x 200 mt RULO (emisyonlu)

SÜBLİMASYON MÜREKKEP

Özel seri süblimasyon mürekkeplerimiz avrupa üretimidir.Firmamız adına özel üretilen süblimasyon mürekkepleridir.Uzun uğraşlar sonucu elde ettiğimiz deneyimlere göre üretilen süblimasyon mürekkeplerimiz dijital baskı yapan firmaların tüm sorunları dikkate alınarak geliştirilmiştir.Dijital baskı süblimasyon mürekkeplerinin sahip olması gereken tüm özellikleri en yüksek kalitede bünyesinde bulunduran mürekkeplerimiz canlı renkleri,akışkanlığı ve en önemlisi yazıcı kafalarının tıkanmaması açısından son derece kalitelidir.Dijital baskı üretimlerindeki renk canlılığı konusunda üstünlüğü tartışılmaz olan süblimasyon mürekkeplerimiz siyah kırmızı ve sax mavisi gibi lap değerlede çalışılması gereken işlerinizde son derece güçlü sonuçlara sahiptir.Akışkanlığı konusunda Epson DX4,DX5 ve DX7 piezzo baskı kafası kullanılan Mimaki,Roland,Mutoh ve Epson geniş format yazıcılarda mükemmel sonuçlar veren süblimasyon mürekkeplerimiz kullanım koşullarına bağlı olarak; bir yazıcı kafasının ömrünü en azami sürece çıkarmaktadır.Bu da yine mürekkeplerimizi kullanan firmalarımızın verimliliğini ve kullanım maliyetlerini dengeleyerek kazançlı üretimler yapabilmelerini sağlamaktadır.